Naši učenici su organizovali bazar za humanitarne svrhe, udružili su snage i donijeli svoje namirnice kako bi prodavali.

Povodom Međunarodnog dana maternjeg jezika 21.februara, naša škola je organizovala niz aktivnosti kako bi se skrenula pažnja na značaj učenja, izučavanja i istraživanja maternj

"Fondacija za razvoj obrazovanja" Sarajevo i ove godine dodjeljuje stipendije učenicima 9. razreda koji žele upisati Gimnaziju„Maarif Koledž”.

"Fondacija za razvoj obrazovanja" Sarajevo učenicima koji žele upisati Gimnaziju „Maarif Koledž“ dodjeljuje vrijedne stipendije na osnovu rezultata postignutih na eksternoj maturi.

Povodom obilježavanja Dana ljudskih prava TPO fondacija je objavila konkurs na temu ZAHVALNOST, za sve osnovne i

Pages