Drugo online testiranje za stipendiju!

• Gimnazija “Maarif Koledž” sa sjedištem na Vracama, , ulica Banjalučka 14, organizuje drugo tesitiranje za stipendije učenika devetih razreda. Testiranje će se održati ONLINE 30. maja 2020. u 12:00 sati. Prijava na http://www.maarif.edu.ba/bs/stipendija je obavezna i biti će otvorena do 28. maja do 23:59 sati.
  • Svi učenici imaju jednake šanse da, na osnovu svog znanja i sposobnosti, osvoje vrijedne stipendije. Test obuhvata gradivo iz matematike, bosanskog i engleskog jezika, te pitanja iz općeg znanja.
  • Osvojite VRIJEDNU stipendiju koju dodjeljuje Fondacija za razvoj obrazovanja Sarajevo (SEDEF).Gimnazija “Maarif Koledž” je certificirana Cambridge škola i nudi dva izborna područja po nastavnom planu i programu Kantona Sarajevo i Cambridge program, i to:
  1. IKT (informacione i komunikacione tehnologije),

2. VKD (vizuelne komunikacije i dizajn)

• Mi brinemo za vaše zdravlje, ali također brinemo i o vašoj sigurnoj budućnosti i kvalitetnom obrazovanju.

Očekujemo vas na ONLINE testiranju 30. maja 2020. godine.
Programiraj svoju budućnost!